Pro pomoc i pro radost

Na této stránce si můžete objednat dárkové předměty a podpořit tím nejen naší práci a kampaně, ale udělat sobě nebo svým blízkým radost. Samozřejmě budeme vděční za jakýkoliv dar, protože rodina je nejen základ státu, ale i celé společnosti a dnes za tradiční rodinu a hodnoty musíme bojovat. Za Vaší podporu srdečně děkujeme.

Hrníček s motivy dětských obrázků

Hrníček je vyroben z kvalitního materiálu, potisk je vyroben tak, aby bylo možné hrníček mýt i v myčkách na nádobí. Objednat je možné jeden hrníček a nebo celou sadu šesti kusů.

OBJEDNAT ZDE

Sada šesti hrníčků s motivy dětských obrázků

Hrníčky jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, potisk je vyroben tak, aby bylo možné hrníčky mýt i v myčkách na nádobí. Objednat je možné celou sadu šesti kusů a nebo jeden hrníček. Spolu se sadou hrníčků od nás obdržíte jako dárek placku s logem Tradiční rodina.

OBJEDNAT ZDE

Taška s potiskem loga „Tradiční rodina“

Velikost tašky je 30 x 38 cm. Taška je vyrobená z pevné bavlny, potisk je vyroben sublimací a je tudíž velice odolný. Tašku lze nosit na rameni a je vhodná k širokému užívaní. Spolu s taškou obdržíte od nás jako dárek placku s logem Tradiční rodina.

OBJEDNAT ZDE

Placka s logem „Tradiční rodina“

Velikost placky je 35 mm a připíná se špendlíkem.

OBJEDNAT ZDE